Fielding 2010

under 17s under 15s
name Club Catches points
Keir Nelson Skipton 5 7
Josh Fleetwood Oxenhope 9 6
Luke Facey Skipton 6 6
Daniel Hanson Steeton 7 4
Thomas Webb Pendle Forest 1 4
Harry McEneaney Skipton 1 3
George Nixon Oxenhope 5 3
Marshall Pedder Oakworth 0 3
Joseph Thorpe Haworth 5 3
Danny Fazackerley Ingrow 5 3
Oliver Myers Steeton 4 3
Jamie Spark Glusburn 4 3
David Messenger Gargrave 3 2
George Sutcliffe Skipton 1 2
David Parker Haworth 5 2
Jo Greenwood Denholme 5 2
Matthew Wear Denholme 0 2
Daniel Tyson Skipton 1 2
James Reynoldson Haworth 6 2
Harpreet Chaggar Steeton 0 2
Lewis Hopkinson Oxenhope 4 2
Jack Buchanan Pendle Forest 2 2
Jack Davison Oakworth 3 2
Josh Nutting Bingley Congs 4 2
Joseph McGuiness Steeton 3 2
Joseph Holt Haworth West End 4 2
Joseph Bashforth Sutton 1 2
James Laycock Skipton 0 2
James Streatfield Bingley Congs 2 2
Jamie Glasgow Pendle Forest 2 2
Lewis Wrathall Oakworth 4 2
Matthew Courtman Ingrow 1 2
Alex Bradbury Bingley Congs 10 2
Sam Nettleton Oakworth 2 2
Ben Addison Oxenhope 1 2
Dale Feather Denholme 4 2
Saleem Qureshi Steeton 2 2
Bradley Greenwood Denholme 2 2
Tom Duffin Haworth 0 2
Callum Broadleday Pendle Forest 1 2
Alastair Gerrard Denholme 4 2
Cameron Foster Denholme 1 2
Andrew Wear Denholme 4 2
Owen Palmer Haworth West End 7 2
Adam Millward Ingrow 1 2
Spencer Mawer Oxenhope 1 2
Waris Kamal Embsay 0 2
name Club catches points
Chris Wademan Glusburn 11 8
Jack Davison Oakworth 9 5
Georgie Smith Gargrave 3 5
Jack Ridding Bradley 1 4
Joseph Wood Gargrave 4 4
Ben Addison Oxenhope 3 4
Lewis Hopkinson Oxenhope 2 4
Ryan Narey Glusburn 3 4
Andrew Wear Denholme 10 4
Jake Carr Earby 1 3
Callum Gerrard Denholme 2 3
Frazer Atkinson Oakworth 0 3
Elliot Firth Settle 3 3
Spencer Mawer Oxenhope 0 3
Matthew Mukherjee Skipton 3 3
Jamaal Alcock Earby 5 3
Ben Anderson Gargrave 0 3
William Yildiz Haworth 2 3
Matty Lee Oakworth 3 3
Ben Fothergill Oakworth 3 3
Matthew Woodus Haworth 2 3
Matthew Wear Denholme 1 3
Joshua Mullinder Skipton 3 3
Max Bell Wharfedale 4 3
Ryk Taylor Gargrave 4 2
Ryan Fountain Sutton 0 2
Joseph Bashforth Sutton 1 2
James Knowell Haworth West End 0 2
Ellery Leach Ingrow 0 2
Brandan Cocker Earby 0 2
Cameron Foster Denholme 2 2
Aaron Putko Haworth 2 2
David Quinlan Ingrow 1 2
Patrick Lee Glusburn 2 2
Jack Roberts Glusburn 8 2
Benjamin Whitfield Sutton 4 2
Jake Hargreaves Earby 1 2
Liam Walsh Oxenhope 0 2
Jack Wheeler Ingrow 0 2
William Wine Oxenhope 3 2
George Sutcliffe Skipton 3 2
Chris Jowett Steeton 3 2
Josh Ferguson Oxenhope 1 2
Izaak Beck Skipton 0 2
Jack Baker Glusburn 9 2

under 13s

under 11s

name Club catches points
Connor Tattersall Pendle Forest 2 7
Liam Smalley Pendle Forest 5 6
Dominic Firth Skipton 3 6
Ben Howell Oakworth 2 6
Louis Horsfield Glusburn 1 6
Sam Solley Cowling 8 5
Sam Warriner Glusburn 4 5
Charlie Shimmin Haworth West End 3 5
Patrick Ellison Haworth 3 5
Dan Scott Ingrow 7 4
Linus Gallagher Haworth 5 4
Joe Stapleton Embsay 5 4
Liam Colgan Oxenhope 5 4
Dominic Mortimer Glusburn 4 4
Luke Hipgrave Earby 3 4
Joseph Wood Gargrave 3 4
Georgie Smith Gargrave 2 4
Edward Jackson Oxenhope 2 4
Robert Golson Glusburn 2 4
Mason Naylor Earby 1 4
Thomas Mawer Oxenhope 1 4
Matthew Wear Denholme 1 4
Ceri Holland Steeton 7 3
Nicholas Sharples Oakworth 5 3
Toby Priestley Denholme 5 3
name Club fielding points
William Duke Skipton 4
Will Pinder Steeton 4
Richard Guy Earby 4
Scott Graham Wharfedale 3
Joseph Holderness Skipton 3
George Tidswell Skipton 2
Max Beresford Silsden 2
Harry Ford Skipton 2
Isaac Turner Earby 2
Jacob Jagger Wilsden 2
Lauren Facey Skipton 2
James Mukherjee Skipton 2
Nicky Firth Silsden 2
William Storr Skipton 2
Ceri Holland Steeton 2
Jake Halls Steeton 2
Robert Harker Skipton 2
George Muir Silsden 2
Josh Vickers Oakworth 2
Saffron McLeish Wharfedale 2
Andrew Briggs Steeton 2
Thomas Meakin Steeton 2
Toby Tidswell Cullingworth 2
Tom Addison Oxenhope 2
Joe Heartfield Wilsden 2