THURSDAYS [Except Gt Horton Church Tues]
UNDER 11s SOUTH CONFERENCE [Play 5 teams twice & 2 teams once: 12 fixtures]
Date Home   Away     Date Home   Away  
05/04/2020 UAJCA TRIALS 10:30 [u10] 2:00 [u11] S Craven   15/06/2020 BARRITT-STEPHENSON CUP SEMI-FINAL
30/04/2020 Oakworth   GHC     19/06/2020 UAJCA u-10 vs NEW DELHI at WILSDEN CC
Harden   Oxenhope     18/06/2020 Oxenhope   Oakworth  
Steeton   Long Lee     Crossflatts   GHC  
Haworth   Crossflatts     Haworth   Steeton  
05/05/2020 GHC   Long Lee     Long Lee   Harden  
07/05/2020 Haworth   Oxenhope     21/06/2020 BLACK RAT INFESTIVAL at SKIPTON CC 09:00-17:00
Oakworth   Crossflatts     22/06/2020 RESERVE BARRITT-STEPHENSON CUP SEMI-FINAL
Steeton   Harden     25/06/2020 Steeton   Oakworth  
11/05/2020 BARRITT-STEPHENSON CUP ROUND 1   Oxenhope   Haworth  
12/05/2020 GHC   Oxenhope     Harden   GHC  
14/05/2020 Long Lee   Haworth     Long Lee   Crossflatts  
Crossflatts   Steeton     28/06/2020 BARRITT-STEPHENSON CUP FINAL [10:00am] at U SETTLE CC
Harden   Oakworth     30/06/2020 GHC   Haworth  
18/05/2020 RESERVE BARRITT-STEPHENSON CUP ROUND 1   02/07/2020 Long Lee   Oxenhope  
21/05/2020 Steeton   GHC     Crossflatts   Harden  
Harden   Haworth     Oakworth   Steeton  
Oxenhope   Crossflatts     03/07/2020 RESERVE BARRITT-STEPHENSON CUP FINAL [6:00pm] at SETTLE CC
Oakworth   Long Lee     05/07/2020 UAJCA u11 vs DONCASTER [YORKSHIRE FESTIVAL] at HARDEN CC
28/05/2020 u11 T20 Tournament at Kendal CC   09/07/2020 Oxenhope   Long Lee  
26/05/2020 GHC   Harden     Oakworth   Harden  
28/05/2020 Long Lee   Oakworth     Haworth   GHC  
Crossflatts   Oxenhope     Steeton   Crossflatts  
Steeton   Haworth     12/07/2020 BARNSLEY vs UAJCA u11 [YORKSHIRE FESTIVAL] at TBC CC
01/06/2020 BARRITT-STEPHENSON CUP ROUND 2   12/07/2020 UAJCA u10
02/06/2020 GHC   Crossflatts     14/07/2020 GHC   Oakworth  
04/06/2020 Haworth   Harden     16/07/2020 Harden   Long Lee  
Long Lee   Steeton     Crossflatts   Haworth  
Oakworth   Oxenhope     Oxenhope   Steeton  
07/06/2020 UAJCA u10 vs NIDDERDALE [K3 CUP] Giggleswick Sch   19/07/2020 CHAMPIONSHIP PLAY-OFF [NORTH v SOUTH]
08/06/2020 BARRITT-STEPHENSON CUP ROUND 2   19/07/2020 u11 YORKSHIRE FESTIVAL SEMI-FINAL
11/06/2020 Crossflatts   Long Lee        vs UAJCA u10 at TBC CC
Oxenhope   GHC     26/07/2020 u11 YORKSHIRE FESTIVAL FINAL
Haworth   Oakworth     26/07/2020 CUMBRIA  vs UAJCA u11 at TBC CC
Harden   Steeton     28/07/2020 u11 UAJCA vs CUMBRIA at STEETON CC
            09/08/2020 NIDDERDALE vs u10 UAJCA u10 at PANNAL CC