THURSDAYS EVENINGS [Except Settle Sunday am, Skipton B & Embsay Friday]
UNDER 11s NORTH CONFERENCE [Play 4 teams twice and 4 teams once: 12 Fixtures]
Date Home   Away     Date Home   Away  
19/04/2020 UAJCA TRIALS 09:00 [u10] 10:30 [u11] S Craven   15/06/2020 BARRITT-STEPHENSON CUP SEMI-FINAL
27/04/2020 Skipton   Skipton B    
30/04/2020 Skipton   Wharfedale     18/06/2020 Skipton   Bradley  
Bradley   Sutton     Settle   Wharfedale  
01/05/2020 Skipton B   Barnoldswick     Sutton   Barnoldswick  
Embsay   Earby     19/06/2020 UAJCA  u-10 vs NEW DELHI at WILSDEN CC
03/05/2020 Settle   Embsay     19/06/2020 Skipton B   Earby  
07/05/2020 Sutton   Skipton     Embsay   Settle  
Wharfedale   Embsay     21/06/2020 BLACK RAT INFESTIVAL at SKIPTON CC 09:00-17:00
Barnoldswick   Earby     22/06/2020 RESERVE BARRITT-STEPHENSON CUP SEMI-FINAL
08/05/2020 Skipton B   Sutton     25/06/2020 Barnoldswick   Skipton B  
10/05/2020 Settle   Barnoldswick     Bradley   Skipton  
11/05/2020 BARRITT-STEPHENSON CUP ROUND 1   Earby   Wharfedale  
  26/06/2020 Skipton B   Embsay  
14/05/2020 Bradley   Barnoldswick     28/06/2020 BARRITT-STEPHENSON CUP FINAL [10:00] at SETTLE CC
Sutton   Wharfedale     02/07/2020 Earby   Sutton  
Earby   Skipton B     Skipton   Embsay  
15/05/2020 Embsay   Bradley     Barnoldswick   Wharfedale  
18/05/2020 RESERVE BARRITT-STEPHENSON CUP ROUND 1   03/07/2020 Skipton B   Settle  
21/05/2020 Bradley   Wharfedale     03/07/2020 RESERVE BARRITT-STEPHENSON CUP FINAL [18:00am] at SETTLE CC
Sutton   Skipton B     05/07/2020 UAJCA u11 vs DONCASTER at HARDEN CC  [YORKSHIRE FESTIVAL]
Barnoldswick   Settle     09/07/2020 Earby   Skipton  
22/05/2020 Skipton B   Bradley     Barnoldswick   Sutton  
24/05/2020 Settle   Earby     Wharfedale   Settle  
28/05/2020     Bradley   Embsay  
28/05/2020 Earby   Bradley     12/07/2020 BARNSLEY vs UAJCA u11 [YORKSHIRE FESTIVAL]
Wharfedale   Barnoldswick     12/07/2020 UAJCA u10
Skipton   Sutton     16/07/2020 Skipton   Settle  
29/05/2020 Embsay   Skipton B     Wharfedale   Skipton B  
01/06/2020 BARRITT-STEPHENSON CUP ROUND 2   Bradley   Earby  
04/06/2020 Sutton   Embsay     17/07/2020 Embsay   Barnoldswick  
Wharfedale   Earby     19/07/2020 CHAMPIONSHIP PLAY-OFF [NORTH v SOUTH]
Settle   Bradley     19/07/2020 u11 YORKSHIRE FESTIVAL DEMI-FINAL
Barnoldswick   Skipton        vs UAJCA u10 at TBC CC
07/06/2020 UAJCA u10s vs NIDDERDALE [K3 CUP] GIGGLESWICK SCH   26/07/2020 u11 YORKSHIRE FESTIVAL FINAL
07/06/2020 Settle   Sutton     26/07/2020 CUMBRIA  vs UAJCA u11 at TBC CC
08/06/2020 RESERVE BARRITT-STEPHENSON CUP ROUND 2   28/07/2020 u11 UAJCA vs CUMBRIA at STEETON CC
11/06/2020 Sutton   Bradley     09/08/2020 NIDDERDALE vs u10 UAJCA u10 at PANNAL CC
Wharfedale   Skipton              
Earby   Settle              
12/06/2020 Embsay   Skipton